Догляд за полем

Оранка – це початкова та дуже важлива ланка в системі землеробства.

Кожним українським господарством обробляється відразу декілька типів грунтів, яких на території України нараховується більше 650!

Кожен тип грунту потребує специфічного обробітку задля підвищення урожайності с/г культур. Ми добре знаємо стан полів по всій території України, тому з багаторічного досвіду розуміємо, що для відмінного результату в різних регіонах потрібні зовсім різні моделі та комплектація грунтообробної техніки зокрема плугів і дискових борін. 

Спеціально для вибагливого українського аграрія, який знає та любить свою землю, дбає про неї та обирає найкраще за розумні гроші, наші колеги та друзі із заводу Sukov та Агро-Атом розробили оптимальні моделі плугів та дискових борін під різні типи грунтів. Пропонуємо ознайомитися з даними агрегатами, які найкраще будуть працювати саме на Ваших полях та з Вашим трактором.

  • Sukov

  • Агро-Атом

Грунтообробна техніка від компанії «Constant Agro»

Механічний обробіток грунту – початкова та дуже важлива ланка в системі землеробства. Кожен господар сам обирає, що для його землі найкраще: оранка, дискування, чизелювання чи культивація…

Кожним українським господарством обробляється відразу декілька типів грунтів, яких на території України нараховується більше 650!
Кожен тип грунту потребує специфічного обробітку задля підвищення урожайності с/г культур. Ми добре знаємо стан грунтів по всій території України, тому з багаторічного досвіду розуміємо, що для відмінного результату в різних регіонах потрібна зовсім різна грунтообробна техніка, її моделі та комплектація.

Спеціально для вибагливого українського фермера, який знає та любить свою землю, дбає про неї та обирає найкраще за розумні гроші, ми пропонуємо грунтообробні машини. Польові роботи з іх допомогою будуть проходити  швидко, просто і ефективно.

Потрібно виконати основний обробіток грунту за «заховати» пожнивні рештки під повний оборот пласта? плуги компанії Sukov  якнайкраще справляться з даною задачею.

Якщо ж виконати передпосівний обробіток грунту чи стоїть питання закриття вологи  – універсальні дискові борони Агро-Атом створені спеціально для цього.

Тож, якщо Вашим полям потрібна оранка чи дискування, ми з радістю допоможемо підібрати для Вас оптимальний агрегат, який буде найкраще працювати на Ваших грунтах та з Вашим трактором.