Sukov

Оранка – це початкова та дуже важлива ланка в системі землеробства.

Кожним українським господарством обробляється відразу декілька типів грунтів, яких на території України нараховується більше 650!

Кожен тип грунту потребує специфічного обробітку задля підвищення урожайності с/г культур. Ми добре знаємо стан полів по всій території України, тому з багаторічного досвіду розуміємо, що для відмінного результату в різних регіонах потрібні зовсім різні моделі та комплектація грунтообробної техніки зокрема плугів і дискових борін. 

Спеціально для вибагливого українського аграрія, який знає та любить свою землю, дбає про неї та обирає найкраще за розумні гроші, наші колеги та друзі із заводу Sukov та Агро-Атом розробили оптимальні моделі плугів та дискових борін під різні типи грунтів. Пропонуємо ознайомитися з даними агрегатами, які найкраще будуть працювати саме на Ваших полях та з Вашим трактором.

  • Односторонні навісні плуги

  • Оборотні навісні плуги

  • Оборотні напівнавісні плуги

  • Assist

  • Ріжучі катки

Sukov – це чеська комапнія, що спеціалізується на виготовленні оборотних навісних та напівпричіпних плугів. Незважаючи на те, що компанія заснована в 1991 році, вона вже увійшла в ТОП 10 виробників плугів у світі, плуг Sukov здобув довіру та увагу українських аграріїв не дарма. Саме ці плуги зібрали в собі всі важливі показники: міцність металу та конструкції, довговічність, якість оранки та доступна ціна. Виробничі цехи Sukov оснащені сучасним технологічним обладнанням для різання, формування та термічної обробки металу. Для виробництва плугів використовується лише якісна надміцна бориста сталь всесвітньо відомого виробника SSAB.
Всі деталі (рама, леміш, дисковий ніж, відвал і т.д) виготовляються виключно на заводі Sukov, Hustenovice (Чехія) та досконально перевіряються виробником в процесі виробництва.

Ми добре розуміємо українські реалії, наявність різного класу тракторів в автопарках господарств, тому  пропонуємо широкий модельний ряд плугів виробництва заводу Sukov та підберемо оптимальний агрегат під будь-які трактори потужністю від 50 к.с до  550 к.с.

В залежності від типу ґрунту, культури та задач, що ставляться перед агрегатом, кожен плуг оборотний комплектується індивідуально.

Ми підберемо:

  • тип відвалу
  • тип передплужників
  • кліренс
  • міцність рами
  • відстань між корпусами

Якщо перед Вами не стоїть задача купити плуг, а Ви вже маєте такий в своєму парку і потрібно купити передплужники до плуга чи інші запасні частини – ми швидко доставимо потрібні комплектуючі до Вас на господарство.

З плугами Sukov оранка після кукурудзи, соняшнику чи пшениці пройде однаково легко.

Тож, якщо розглядаєте до придбання чеський плуг, купити або отримати консультацію можна у нас на сайті або зателефонувати до менеджера, який відповість на всі Ваші запитання.

До послуг нашої компанії рекомендується звертатися навіть у тому випадку, коли треба просто купити передплужники, лемеші, відвали чи долото за прийнятною ціною. Тож не зволікайте і оформлюйте замовлення вже сьогодні!