Наша компанія

Констант агро  – компанія, яка одночасно поєднує в собі :

  • сучасні та прогресивні підходи до ведення бізнесу завдяки тому, що народилася в 2020 році.
  • високий рівень сервісного обслуговувння і професійність, адже співробітники – це високваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи з  с/г технікою (в сільському господарстві), які знають, що насправді важливо для українського аграрія.

Цим самим ми сприяємо зростанню ефективності та зміцнення бізнесу наших партнерів.

П’ять причин працювати з Constant Agro

  1. Клієнт в центрі уваги. Ми будуємо свою роботу навколо потреб кожного клієнта. Ми завжди поруч і допомагаємо вам у веденні вашого бізнесу, разом з вами шукаємо кращі рішення, які сприяють розвитку вашої справи та приносять бажаний результат.
  2. Відповідальність перед партнерами. Constant Agro постійно росте та розширює свою партнерську мережу. Ми співпрацюємо з кращими та надійними постачальниками та партнерськими компаніями.
  3. Оперативність. Ми знаємо, на скільки цінний час, тому вирішуємо будь-які питання та організовуємо поставку в найкоротші терміни.
  4. Постійна підтримка. Ми любимо своїх клієнтів та зробимо все необхідне, щоб вони залишалися з нами на довго. Ми готові бути на зв’язку 24/7 задля безперебійної роботи техніки у наших клієнтів.
  5. Експертність. В нашій компанії працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи в сільському господарстві.

 

Фото компанії

Наші співробітники

Як з нами зв'язатися

Контакти

Замовити дзвінок