img

Про нашу компанію

«Constant Agro» — компанія, яка одночасно поєднує в собі :

 

1. сучасні та прогресивні підходи до ведення бізнесу завдяки тому, що народилася в 2020 році.

 

2. високий рівень сервісного обслуговувння і професійність, адже співробітники — це високваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи з с/г технікою, які знають, що насправді важливо для українського аграрія. Тим самим ми сприяємо зростанню ефективності та зміцнення бізнесу наших партнерів.

 

П’ять причин працювати з Constant Agro

 

1. Клієнт в центрі уваги. Ми будуємо свою роботу навколо потреб кожного клієнта. Ми завжди поруч і допомагаємо вам у веденні вашого бізнесу, разом з вами шукаємо кращі рішення, які сприяють розвитку вашої справи та приносять бажаний результат.

 

2. Відповідальність перед партнерами. Constant Agro постійно росте та розширює свою партнерську мережу. Ми співпрацюємо з кращими та надійними постачальниками та партнерськими компаніями.

 

3. Оперативність. Ми знаємо, на скільки цінний час, тому вирішуємо будь-які питання та організовуємо поставку в найкоротші терміни.

 

4. Постійна підтримка. Ми любимо своїх клієнтів та зробимо все необхідне, щоб вони залишалися з нами на довго. Ми готові бути на зв’язку 24/7 задля безперебійної роботи техніки у наших клієнтів.

 

5. Експертність. В нашій компанії працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи в сільському господарстві.

Зображення

Як з нами зв'язатися

map

Контакти

АДРЕСА

м. Полтава, вул. Котляревського, 3, оф. 402

РЕЖИМ РОБОТИ

Пн-пт: 08.00-17.00
Сб-Нд: вихідний

E-mail

office@constantagro.com.ua

ТЕЛЕФОН

+380 (50) 077 09 88